Jak się urządzić nie wydając majątku?

Jeżeli dopiero niedawno przyjechałeś (albo dopiero zamierzasz przyjechać) do USA to zapewne czeka Cię urządzanie sobie jakoś miejsca do życia.

Wynajmując mieszkanie najczęściej nie ma w nim nic poza podstawowymi sprzętami AGD i trzeba je jakoś wyposażyć i umeblować. Zamiast wydawać majątek kupując wszystko w sklepach warto najpierw rozejrzeć się za tańszymi - a często nawet darmowymi rozwiązaniami.

Jednym z miejsc, które obowiązkowo należy odwiedzić to internetowa tablica ogłoszeniowa craigslist. Kiedy sami przyjechaliśmy do USA to niestety dowiedzialiśmy się o istnieniu tego serwisu zbyt późno i zdążyliśmy już co nieco kupić. Ale gdy tylko zapoznaliśmy się z craigslist to okazało się to źródłem wielu sprzętów umożliwiających nam w miarę wygodne i niedrogie urządzenie sobie mieszkania.

Warto też pozwiedzać okoliczne komisy i wszelkiego rodzaju wyprzedaże garażowe czy też przeprowadzkowe. Ruch w narodzie jest tutaj spory i zawsze ktoś się przeprowadza lub też wraca do swojej ojczyzny więc okazji do zakupów nie powinno brakować.